Işıl ışıl bir Ankara...

 

Gazi Osman Paşa'da hayat bulan Mesa Koza 66, konumu kadar özel bir yaşam alanı yaratma ideali ile yükseliyor. Kule ve loft olarak iki ayrı yapının oluşturduğu projede, toplam 200 daire yer alıyor. 

daha fazla bilgi

Bir Yaşam Mozaiği Park Mozaik

 

Her ayrıntısıyla etkileyici modern bir mimari, eski mahalle günlerini aratmayacak sıcak ve samimi bir ortam, havuzundan spor alanlarına, sosyal yaşamın buluştuğu meydanlarından yemyeşil peyzajına kadar yaşamınıza mutluluk katacak pek çok şey Park Mozaik'te sizi bekliyor. 

daha fazla bilgi

Adalara Mesa Penceresinden Bakın

Dünya değişiyor. Türkiye daha hızlı değişiyor. Değişimin en yoğun yaşandığı yer şüphesiz İstanbul. En iyi örneği de Kartal. Dünyanın en büyük kentsel dönüşüm hareketi burada gerçekleşiyor.

Marinası, kültür ve sanat merkezi şimdiden hazır. Bu büyük dönüşümü daha da anlamlı yapan proje Mesa’dan geliyor:
Mesa Kartall...

daha fazlası için tıklayın.

İstanbul'un yeni yaşam kültürü

 

333.000 m2 bir alana yayılan Tema İstanbul Konutları, 3610 dairesi ile yeni bir yaşam kültürü yaratmanın yanı sıra, büyük bir yatırım değeri taşıyor.

Dinamik ve çağdaş mimarisi ile 1+1 den 4+1 e kadar değişen daire tipleri farklı yaşam tarzlarına sahip kimselere çok sayıda seçenek sunuyor.

daha fazlası için tıklayın.

Sahill-MESA

Her katta brüt 305,70 metrekarelik tek daireden oluşan Mesa Sahill, yaşamınıza sunduğu geniş alanları, denizin eşsiz güzelliği ile birleştirerek, sınırlarını ufuk çizgisine taşıyor! 

Geleceğinizi Mesa markasıyla kurgulayın, kazanmaya bugünden başlayın. Sahill Mesa bu özel projeyi yalnızca 17 aileyle paylaşıyor.

daha fazlası için tıklayın.

Çamlıca'da MESA

 

Dönemin en özel ve iddialı projelerinden biri olmaya aday Çamlıca'da Mesa;İstanbul'un vazgeçilmez semti Çamlıca'da tüm görkemi ile hayat buluyor. İdeal bir ev hayalini tüm detaylarıyla gerçeğe dönüştüren Mesa, 250 metrekareden başlayan daire seçeneklerini 980 metrekareye kadar genişletiyor.

daha fazlası için tıklayın.

Bahçeşehir

MN Bahçeşehir Evleri Projemizin, 4. Etabını satışa çıkardığımız; 17858 m2 'lik alan üzerine inşaa edilecek olan 2 ad. bloğumuz, Giriş + 23 Kat olup, 182 ad. konuttan olaşacaktır.
Her katta 4 daire olup; Blokların giriş katlarına 4+1 ve 2+1 bahçe katları, 1-8.katlar 4+1, 9-19. katlar 3+1 daireler seçenekleriyle Mesa-Nurol Bahçeşehir Evleri sizleri görmeye alışmış olduğunuz kalite ve güvenle buluşturuyor. 

daha fazlası için tıklayın.

Park Oran

 

Ankara’nın nitelikli yaşam alanı Oran’da; çam ormanları, göl manzarası, tertemiz havası ve pencerenizin önündeki seyrine doyulmaz resimle ParkOran sizleri bekliyor...

MESA ve Aktürk ortaklığıyla inşa edilen ParkOran, Ankaralıların yaşamına renk katıyor.

daha fazlası için tıklayın.

MESA Urla

 

İzmir – Çeşme otoyolu gişelerine 2 km yakınlıkta, Ege mimarisinin farklı ve güncel bir yorumu ile oluşturulmuş,
kişilikli ve özgün bir çevre… 33 hektarlık arazide toplam 21 adet malikane olarak niteleyebileceğimiz
280 m2 ile 325 m2’lik seçkin yaşam birimleri... 

daha fazlası için tıklayın.

Park Oran Ofis

 

ParkOran Konutları bünyesinde, Mesa ve Aktürk'ün güçlü işbirliği ile hayata geçen ParkOranOfis,işinizi de çağdaş ve konforlu yapılara taşıyor.

daha fazlası için tıklayın.

SATIŞTAKİ PROJELER

Edebiyattan mimariye,tarihten gastronomiye yaşamın her alanından zengin içeriğiyle
Mesa ve Yaşam dergisinin
yeni sayısı yayında.

daha fazla bilgi